Penzion Velké Němčice Vinařský Dvorek
Penzion Vinařský Dvorek ubytování Velké Němčice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Vinařský Dvorek / Velké Němčice

Penzion Vinařský dvorek se nachází ve Velkých Němčicích, které se rozprostírají na levém břehu řeky Svratky v nadmořské výšce 184 m n. m. v rovinatém území. V jejich blízkosti se nacházejí porosty lužních lesů a v dálce lze spatřit siluetu Pálavských vrchů.

Penzion Vinařský dvorek ve Velkých Němčicích ubytování
Penzion Vinařský dvorek nabízí komfortní ubytování ve Velkých Němčicích v zařízených 3x dvoulůžkových a 1x třílůžkovém pokoji. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV a připojením na internet zdarma. Pokoje Vinařského dvorku v Němčicích jsou útulné a lůžka jsou speciálně na zakázku zhotoveny pro maximální spokojenost, spolu s damaškovým povlečením dává klientovi na vědomí, že je zde domácí pohoda a klid.

Penzion ve Velkých Němčicích Vinařský dvorek restaurace
Penzion Vinařský dvorek ve Velkých Němčicích nemá restauraci, ale pro hosty má k  dispozici plně funkční kuchyňský kout, kde je možné si uvařit. Káva a čaj je zdarma k dispozici ubytovaným hostům. Ve společenské místnosti se podávají také snídaně. Parkování aut je zajištěno na soukromém parkovišti před penzionem. Posezení ve dvoře v letních měsících je klidné s možností grilování a dětského vyžití.

Vinařský dvorek penzion ve Velkých Němčicích okolí
Větší město blízko Velkých Němčic je Břeclav. Břeclav je rovněž velmi turisticky vyhledávaným městem. V Břeclavi si můžete prohlédnout moderní rybí přechod a to tzv. rybochod. Přechod slouží k tomu, aby se ryby dostaly do kvalitních vod Lednicko-Valtického areálu. Nedaleko břeclavského zámku se rozprostírá les zvaný Kančí obora. Vede zde cyklostezka a je to ideální vstup do Lednicko-Valtického areálu. V břeclavském letišti můžete využít možnost vyhlídkových letů nad Jižní Moravou. V blízkosti Břeclavi se nachází největší obora v ČR s názvem Soutok. Na území obory se nachází zámečky Lány a Pohansko, nemluvě o krásné přírodě, plné tůní, vodních kanálů a krásného lesa.
Penzion Velké Němčice Vinařský Dvorek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Velké Němčice Vinařský Dvorek -  je k dispozici připojení na internetPenzion Velké Němčice Vinařský Dvorek -  je k dispozici letní terasaPenzion Velké Němčice Vinařský Dvorek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Velké Němčice Vinařský Dvorek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Velké Němčice Vinařský Dvorek - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Břeclav

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com